Pojedinačni svjetski kup u Rijeci

Svjetska prvenstva, kupovi, liga prvaka...

Pojedinačni svjetski kup u Rijeci

PostPostao/la sasa » 05 vel 2009

Mogu li naši do medalja? Trebaju proći dva kola u petak (juniori) ili subotu (seniori). Mušanić je bio odličan na državnom, Bulka nekonstantan, a Brna je pokazao da ne može srušit više od 615 u Rijeci. A to neće bit dovoljno ni za Estonca...
sasa
Forumsko piskaralo

Re: Pojedinačni svjetski kup u Rijeci

PostPostao/la Croman007 » 06 vel 2009

Mario Mušanić ako će igrati kao u Banja Luci i sada u Rijeci na pojedinačno prvenstvu Hrvatske bez problema će doći do finala jer jednostavno ne vidim tko bi ga mogao zaustaviti(Bulka ne igra kako je prije igrao),a u finalu bi se mogao naći sa Bogdanovićem ili Kissom.Mance bi također mogao do polufinala dogurati,a kod juniora mišljenja sam da je apsolutni favorit Vilmos Zavarko.Željka Orehovec je po meni najbolja kuglačica na svijetu tako da on još ima najveće šanse da dogura do finala.Za Marijanu Liović ne znam ali vjerujem da i ona može do polufinala.
Croman007
Raspisani lik

PostPostao/la sasa » 06 vel 2009

Ždrijeb koji mu je donio 2. nositelja nije bio naklonjen Matiji. Jasensky je bio nešto bolji. Od 16 koji su nastupili samo petorica su išli preko 600, od toga 2 su morala ispast. Zavarko je prvim nastupom pokazao da je klasu iznad svih. Ostalih 11 koji su nastupili imaju prosjek oko 550 čunjeva...
sasa
Forumsko piskaralo

PostPostao/la igrač leve buže » 06 vel 2009

615 je vrlo solidan rezultat u rijeci tako da će bit dosta za estonca vjerujem.a to dal brna može imat više ćemo vidit sutra...brna pokaži ovim nevjernicima(saša) drukčije!!!
igrač leve buže
Tek protipkao

PostPostao/la Croman007 » 06 vel 2009

[b][b]Matija Mance definitivno nije imao sreće sa 607 čunjeva ispasti to sam očekivao da bi se moglo dogoditi tek u polufinalu,a Marijana Liović je loše odigrala.
Valjda će sutra naši imati više sreće i vjerujem u Mušanića i Orehovec mogu daleko dogurati,dao bog da i Brna i Bulka odigraju!!!Sretno naši 8-) 8-) 8-) [/b][/b]
Croman007
Raspisani lik

PostPostao/la alan34 » 06 vel 2009

evo moje prognoze: kod juniorki vaverkova u finalu pobjejuje nadu savić, kod juniora zavarko (koji bi pobijedio i u seniorskoj konkurenciji, da igra) 'tuče' jasenkog, kod seniorki daleko najbolja kuglačica svijeta u zanje 2 godine barbara fidel pobjedjuje željku o., a kod seniora mario mušanić nema konkurencije. šteta što mađari, srbi, rumunji i nijemci nisu poslali svoje najbolje igrače da odmjere snage. ne zaboravimo da u rijeci nema norberta kissa, gabora kovacsa, farkasa, lupua, mihalciouja, ćalića, antala, gerdaua, reisera, antala, grubera,...valjda ih čuvaju za ekipno sp. :o
alan34
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la milan » 07 vel 2009

kod juniora ziher 1 zavarko, kod juniorki nada savić, kod seniora kiss( 30% mušanić), kod seniorka fidel..
milan
Tek protipkao

PostPostao/la igrač leve buže » 07 vel 2009

naravno da ih nema kad samo jedan kugla!!pa zato valjda nije došlo 5 mađara ili srba...ustvari mogli su doć,al kaj će bezveze gledat samo. ;) Bulka ZA PREDSJEDNIKA!!!bulka će pobijedit u svim konkurencijama,ipak je on klasa iznad svih.kad vidim njega kako kugla kao da sebe gledam.savršenstvo pokreta!!!ajmo bulka!!!do kraja!!!
igrač leve buže
Tek protipkao

PostPostao/la red_dragon » 07 vel 2009

meni ni jasno od zašto naših nije bio pozvan Kasumović. Čovjek je u Rijeci na PH igrao u strašnoj formi, imao pet odličnih nastupa,srušio rekord kuglane u Ravnoj Gori i po ukupnom broju srušenih čunjeva u 5 nastupa bio možda i bolji od prvaka Mušanića. Ak je netko zaslužio ići na ovaj svjetski kup onda je to on. Mislim da ga je trebalo nagraditi za dobre igre
red_dragon
Nevini

PostPostao/la kuglač » 07 vel 2009

Za Kasumovića se slažem s tobom al tu je mogao biti i Juričević koji godinama igra već odlicno a pogotovo na Mlaci
kuglač
Nevini

Sljedeća

Natrag na Međunarodna natjecanja

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.