Koliko ima staza u RH i gdje se nalaze?

Predstavite bowling centre te pišite o novostima na njima
ribafish
Nevini

Koliko ima staza u RH i gdje se nalaze?

Post Postao/la ribafish » 06 vel 2009, 09:54

Samo pitam...

Mugatu
Nevini

Re: Koliko ima staza u RH i gdje se nalaze?

Post Postao/la Mugatu » 06 vel 2009, 12:18

Koliko je meni poznato: nema i nigdje. Ali se šuška o jeseni... bumo vidli :)

alan34
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la alan34 » 06 vel 2009, 22:11

bowling (ne znam koliko staza) zasada ima jedino u bolu na braču. kako se priča, zagreb bi u roku 2-3 godine trebao dobiti min. 60 staza.

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ » 09 vel 2009, 13:21

Na kuglani ZIVT u Zaboku su u pripremi/izradi 2 bowling staze...ne znam kad će točno biti puštene u pogon.

ako vam nije daleko možete skoknuti do Lendave u SLO...sat i pol autom autoputom na sjever prema VŽ-ČK...potpuno nova 6 stazna bowling kuglana.

http://www.kocet.si/index.php?id=12

http://maps.google.com/maps?f=q&source= ... iwloc=addr
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la el'bolanjo » 10 ožu 2009, 17:47

hotel elaphusa na bracu ima par staza...bar sam tak procitao

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa » 10 ožu 2009, 20:19

el'bolanjo je napisao/la:hotel elaphusa na bracu ima par staza...bar sam tak procitao
to ti je bowling sa špagama, smjehurija obična made in švabija

milos
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la milos » 15 ožu 2009, 15:57

sasa je napisao/la:
el'bolanjo je napisao/la:hotel elaphusa na bracu ima par staza...bar sam tak procitao
to ti je bowling sa špagama, smjehurija obična made in švabija
Sorry što ovaj post stavljam na 2 mjesta, ali mislim da je ovdje još primjereniji. Bez ljutnje, ali jedina smijurija u cijeloj stvari bi mogla biti tvoja plaćena fantomska dužnost tajnika Bbowling saveza Hrvatske.
Saša, mislim da si ovim postom samo pokazao svoju ignoranciju i totalno neznanje. Usput, barem kao tajnik BSH ne bi smio lupetati gluposti i biti pristrasan. Bowling sa špagama nije napravljen da nikoga zajebe, već da udovolji (pogotovo njemačkom) tržištu. Za vlasnike restorana, gostiona, malih poduzetništva (njem. Wirtschaft), itd. je bilo puno praktičnije i jeftinije ugrađivati i održavati bowling automate sa špagama. Govorimo o max. 10 staza, a obično 2 ili 4. Taj "Švabo", kako ti stručno i precizno geografsi lociraš, pravi i postrojenja bez špaga, s najmodernijim pinsetter-ima na tržištu. I sve rade u Njemačkoj. Made in Germany, a ne kao fol Amerika, gdje je sve što se "proizvede" je štampanje etiketa Made in USA. Priznajem, u ovom slučaju nisam nepristran, jer sam predstavnik Funka za ist. Evrop. Ako ti treba više informacija, rado ću ti ih dati, iako ne bi bilo loše da se malo i sam potrudiš naučiti malo više o sportu čiji si plaćeni tajnik. Znam da imaš pune ruke posla, otprilike kao Ministarstvo za suzbijanje gojaznosti u Bijafri, ali pitam se šta rukovodstvo BSH radi na popularizaciji toga sporta i na lobiranju za izgradnju boling objekata u Hrvatskoj?? To je doduše malo šira tema, pa ako si raspoložen, možemo je razviti. Pozdrav.
P.S. Već od ove godine kreće proizvodnja strojeva s postavljanjem čunjeva bez špaga za klasično kuglanje. Znači li to da to neće biti kuglanje?

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa » 16 ožu 2009, 00:09

milos je napisao/la:ali jedina smijurija u cijeloj stvari bi mogla biti tvoja plaćena fantomska dužnost tajnika Bbowling saveza Hrvatske.
:lol:

milos
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la milos » 16 ožu 2009, 00:20

Bbowling je lapsus calami. Mogao bih to ispraviti, ali neću, da se imaš i ti čemu smijati. Priznajem, taj smiješko ti je strašno jak argument u odgovoru. Najjači.

tomcat
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la tomcat » 16 ožu 2009, 09:38

Mislim da je Miloš dobro ovo započeo i kako je rekao da čujemo malo što se poduzima za promociju i propagandu bowlinga.Ja sam malo istraživao i pitao oko učlanjenja,treniranja i slično ali odgovor je bio da za treniranje i učenje nema vremena jer oni trebaju iskoristiti svaku minutu kako bi se što bolje pripremili(sadašnji igrači)tako da bi mi bio uzalud put.A slažem se sa Milošom da već kad uzimaš lovu za taj sport(Saša)da i nešto učiniš po pitanju propagiranja istog a mislim da skupo koštate savez jer ipak igrate izvan zemlje što iziskuje dodatne troškove,osim ako ne snosite sve sami onda ok!Ali u svakom slučaju bilo bi interesantno čuti malo o tom sportu i iz kojih redova dovodite mlade koji bi učili i kakve šanse imaju bočari i kuglaši da budu uspiješni u tom sportu.Pozdrav!

Odgovorite