Utakmice U23 reprezentacije

Rezultati i ostale vijesti
andrej kovač
Zna gdje su sva slova

Re: U23

Post Postao/la andrej kovač » 04 lip 2010, 10:24

SLAVONAC je napisao/la:Otkud sada odjednom dva takva lapsusa Luka. Nema Andrije, I ako si suviše ponosan ostavi se kuglanja i brata jer tako mu sigurno ne pomažeš.
Ja smatram da smo si dovoljno dobri da me tako Luka zove,iako se sigurno u nekim stvarimo što se kuglanja tiće razilazimo.To doživljvam kao sukob generacija i svako ima pravo na svoj stav,ali kak bi moj punac rekao:"Ako nisam pametniji,onda je sigurno da sam iskusniji!"

alan34
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la alan34 » 04 lip 2010, 10:33

Federer ih ima barem 3-4 i skupo ih plaća, (treneri su glavni razlog zašto je tenis tako skup sport)

nabroj barem jednog, pls.

Luka Pezelj
Zna gdje su sva slova
Kontakt:

Post Postao/la Luka Pezelj » 04 lip 2010, 12:22

bitno je da se mi razumijemo Andrej... ;)
RG: Federer Confirms That He Has a Full Time Coach

May 26, 2010

Roger Federer has historically enjoyed an intimate entourage when traveling the world. His wife of one year Mirka is always by his side, with the new addition of their two daughters joining the crew. His agent often tags along, and his fitness trainer readily pops in the players’ box to view his matches.

However, when the conversation has turned to his coaching, Federer has often cast aside the notion that he needs a coach. Never one to depend on others for emotion or technical support, the top ranked Swiss revealed on Wednesday after his second-round win at the French Open that Luthi Severin, the Davis Cup captain for Switzerland, has in fact been his full-time coach for three seasons.

“Maybe he doesn’t have the biggest name in the game because he wasn’t No. 1 in the world himself or has coached 15 other top guys, you know,” admitted Federer.

“I don’t think you necessarily need that to be a good coach, you know. He gives everything he has every day, and people still think he’s a part?time coach, which he’s obviously not because he’s traveled the last two, three years with me now full time.

“He’s also Davis Cup captain, so he has a lot of experience by now, obviously. It works really well with me. Also in tougher times, which we had to go through the last three years, he’s always been very positive. Maybe he’s underrated because I don’t follow too much what you guys write about him, maybe.”
zadovoljan?

Iako ne bi trebali pričati o jednom treneru, jer nijedan nije dovoljno stručan za sve segmente koji su jednom vrhunskom sportašu ili ekipi potrebni. Tako se jedan stručni tim sastoji od minimalno psihologa, kondicijskog trenera, fizioterapeuta, doktora, nutricionista, osobe zadužene za nadzor i kontrolu sportske forme i trenera specjalista za određeni sport i svak snosi odgovornost za svoj dio posla...Vjerovali ili ne ovako izgleda tim jednog vrhunskog Hrvatskog sportaša u amaterskom sportu, a vjerujem da i ostali pojedinci i ekipe koje postižu vrhunske rezultate nisu daleko od ovakve strukture tima.

arcy
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la arcy » 04 lip 2010, 14:20

Evo i sprinta na http://www.kkzapresic.hr/?type=3&catego ... 1&item=152

el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la el'bolanjo » 05 lip 2010, 23:57

Ispričavam se zbog netočnog navoda da se u Rijeci u prvoj ženskoj rundi finala mazala kuglana, što nije istina, i time zbog loše informacije trivijalizirao najznačaniji pojedinačni uspjeh naših U23 selekcija na nedavno održanom SP-u. Posebne isprike našoj Bombarderki s Kantride ;)

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 06 lip 2010, 00:02

el'bolanjo je napisao/la:Ispričavam se zbog netočnog navoda da se u Rijeci u prvoj ženskoj rundi finala mazala kuglana i time zbog loše informacije trivijalizirao najznačaniji pojedinačni uspjeh naših U23 selekcija na nedavno održanom SP-u. Posebne isprike našoj Bombarderki s Kantride ;)
Svaka čast na isprici, a što sada radiš za kompm, nije li vrijeme izlazka? Gle i Crnčec je tu, zar je vani dosadno?
Zadnja izmjena: Krunoslav, dana/u 06 lip 2010, 00:06, ukupno mijenjano 1 put.

el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la el'bolanjo » 06 lip 2010, 00:06

sad sam se vratio s turnira iz ozlja...dovoljno sam brusnica popio

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 06 lip 2010, 00:07

el'bolanjo je napisao/la:sad sam se vratio s turnira iz ozlja...dovoljno sam brusnica popio
I jel bilo dobro?

el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la el'bolanjo » 06 lip 2010, 00:20

http://www.motel-ozalj.com/kk_vijesti.asp

evo pa ti vidi...sad će bit prepotentno kad kažem da sam zadovoljan rezultatom, al ne i igrom...

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ » 06 lip 2010, 01:10

Krunoslav je napisao/la:
Svaka čast na isprici, a što sada radiš za kompm, nije li vrijeme izlazka? Gle i Crnčec je tu, zar je vani dosadno?
Mi neki nismo vise bas za lumpanje do zore svakog vikenda...treba dozirati
Danas/večeras je bilo sportsko...45km bicikla uz jedan pit stop za punjenje kak veli Bolanjo brusnicama

P.s. preforsirali budete se po tim silnim turnirima...dosta reklamiranja i nabijanja cijene pred prelazni rok...take a break koji tjedan (ili kak mi neki 4 mjeseca pa i vise možda ;))
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

Odgovorite