Prelazni rok

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
domi
Tek protipkao

Re: Prelazni rok

Post Postao/la domi »

el'bolanjo je napisao/la:Da se pridružim s pitanjima
Što je s osječkim klubovima....jel liović dobio "nogu" u Konikomu, jel transfer malog Maneva gotova stvar, oće li Kandit dobit koje pojačanje, ili je najtrofejniji mladi kuglač (iako mu je skoro 28 god) ponovo prisiljen radit sizifov posao za šećeraše
ne želi bit bezobrazan, al koga adrianeon ima uopće za dovest...stare trupe su svi sa angažmanima diljem HR-a
Evo Luka, da se ne brineš više, ukratko o "šećerašima" . Kako sad stvari stoje nitko ne odlazi, a vjerovatno da nitko ni ne dolazi. Najveće pojačanje ćemo biti sami sebi ako malo ozbiljnije shvatimo ovu sezonu. Pričalo se o nekim imenima, neki su se nudili, ali među njima nema bombastičnih imena, uglavnom igrači sa ovog područja. Osobno mislim da nam nitko ne treba, sam da nas ove godine zaobiđu ozljede i izostanci pojedinih igrača i mislim da će nova sezona biti čist OK. Treba onog malog pespektivnog malo rasteretiti silnog pritiska tak da ćovjek konačno dokaže da nije samo najperspektivniji već i najbolji ( moje skromno mišljenje )
el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la el'bolanjo »

domi je napisao/la:
Što je s osječkim klubovima....jel liović dobio "nogu" u Konikomu, jel transfer malog Maneva gotova stvar, oće li Kandit dobit koje pojačanje, ili je najtrofejniji mladi kuglač (iako mu je skoro 28 god) ponovo prisiljen radit sizifov posao za šećeraše
ne želi bit bezobrazan, al koga adrianeon ima uopće za dovest...stare trupe su svi sa angažmanima diljem HR-a
Evo Luka, da se ne brineš više, ukratko o "šećerašima" . Kako sad stvari stoje nitko ne odlazi, a vjerovatno da nitko ni ne dolazi. Najveće pojačanje ćemo biti sami sebi ako malo ozbiljnije shvatimo ovu sezonu. Pričalo se o nekim imenima, neki su se nudili, ali među njima nema bombastičnih imena, uglavnom igrači sa ovog područja. Osobno mislim da nam nitko ne treba, sam da nas ove godine zaobiđu ozljede i izostanci pojedinih igrača i mislim da će nova sezona biti čist OK. Treba onog malog pespektivnog malo rasteretiti silnog pritiska tak da ćovjek konačno dokaže da nije samo najperspektivniji već i najbolji ( moje skromno mišljenje )
Najperspektivniji je bio pred 10 godina, sad je vrijeme da vodi nekog do naslova. Ma ja vam želim da odigrate svaku utakmicu kao protiv grmoščice prošle sezone, i doma i u gostima
pdragicevic
Tek protipkao

Post Postao/la pdragicevic »

POŠTAR ekipa od prošle sezone ostala ista još smo se pojačali sa Nikola Muše iz Hrv.Vitezovi
Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav »

Sada već znamo za Kandit i Poštar, ajmo dalje 8-)
domi
Tek protipkao

Post Postao/la domi »

el'bolanjo je napisao/la:
domi je napisao/la:
Najperspektivniji je bio pred 10 godina, sad je vrijeme da vodi nekog do naslova. Ma ja vam želim da odigrate svaku utakmicu kao protiv grmoščice prošle sezone, i doma i u gostima
Ma vodi on u dobrom pravcu, samo što ga mi ostali baš ne slijedimo. Obično bude, on u jednom smjeru, a velika većina u drugom... :D :D ..ili kak bi se reklo ne može on toliko puno srušiti koliko malo mi možemo. E i ja vama želim da svaku odigrate ko one dvije protiv nas...još da mi je nekako konačno Boreta dobiti...ili tebe
SLAVONAC

Post Postao/la SLAVONAC »

Boc, boc, boc. Njegova primanja za prošlu godinu, gotovo sam siguran, premašuju kompletna primanja tvoga kluba za cijelu sezonu, tako da si je nogu duboko betonirao na Pampasu. To što nije klub prvi puta u Evropi od kad klupska Evropa postoji, moralno, čovjeku ne bi trebalo dati nogu, već bi sam otišao, ali ljudi smo zar ne Luka.
el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la el'bolanjo »

Nisam htio nikoga bocat...samo sam pitao...o odlasku liovića se pričalo još prije mjesec dana, a to što i koliko prima uopće neznam niti me briga (barem kad je o trenerima riječ :) )...više od cijelog mog kluba zajedno, pa čestitam onda gospodinu Lioviću na dobro sklopljenom poslu, oderi ih Miro :mrgreen:
prcko
Tek protipkao

Post Postao/la prcko »

Evo malo i inozemnih prijelaza... zanimljivih: Cech, Hergeth, Pavlic, Nemeth....

http://www.fiqwnba-nbc.de/html/service.html
2912tr
Nevini

Post Postao/la 2912tr »

:geek: MKK Rijeka doveo: Butorca iz Crikvenice, te Načinovića iz Mlake :ugeek:
igrač desne buže
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la igrač desne buže »

gornik i/ili benedik u grmoščici!!!!!!!!!! :shock: :shock:
Odgovorite