Voditelj lige!

Aktualne teme
Nikola
Raspisani lik

Voditelj lige!

Post Postao/la Nikola » 24 ožu 2009, 08:59

Vjerujem da dosta forumaša ima neki komentar o ovoj temi. Mislim da svi znate Nikolu Majnarića, možda su neki i pročitali moje postove o njemu, možda neki ljudi ovdje znaju i način na koji vodi svoje "privatne" lige (vođenje pet liga odjednom, suđenje u istim ligama koje vodi unatoč starosti i suspenziji HKS-a, propozicije - prilagođavanje propozicija kako njemu odgovara, bodovanje za igrača lige - igrač utakmice 2 boda ako je domaćin, 4 boda ako je gost, drugi igrač 1 bod ako je domaćin, 3 boda ako je gost itd..). Može li mi netko napisati osvrt na druge voditelje liga (koji su točno, koliko liga vode, kako obavljaju svoj posao...)?

KAJTA
Tek protipkao

Re: Voditelj lige!

Post Postao/la KAJTA » 24 ožu 2009, 10:04

pitanje ispravno i točno,
zar vam nije jasno da je on produkt rada HKS,osobno sam bio prisutan na SP u POZNANU kada je kao član a mislim kao vođa delegacije Pijan spavao za stolom kada je Milasica pitala tko je napravio raču za 48 pive,da ne nabrajam suđenja i aroganciju njegovu jer zbog takovih ljudi kuglanje je tu gdje smo.Jednom Nikola Majnarić vjećno Nikola.

zjopa
Tek protipkao

Post Postao/la zjopa » 24 ožu 2009, 10:16

Kako je to meni promaklo da vidim? Vjerojatno smo ja i Jaša bili na pivi.

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola » 24 ožu 2009, 10:24

Kajta,može osvrt na Tomu Globana? Ipak ste u istom k klubu. Koliko on liga vodi, kakav je njegov odnos prema klubovima?

devetka
Nevini

Post Postao/la devetka » 24 ožu 2009, 10:40

Nikola je napisao/la:Kajta,može osvrt na Tomu Globana? Ipak ste u istom k klubu. Koliko on liga vodi, kakav je njegov odnos prema klubovima?
Daj nemoj me zezat da njega pitaš za mišljenje??? Pa zar ne vidiš da pljuje po svakome. Njegovo mišljenje nikako ne može biti realno.

KAJTA
Tek protipkao

Post Postao/la KAJTA » 24 ožu 2009, 11:36

Netko je pobrkao lončiće ja i tomo nismo u istom klubu očito pseudonim asocira pogrešno
da jašo sjeti se kada si čarapee izuo nakon 7 dana ,,,,,,,,,,prazan dio gledališta odmah bio a je li se sječaš onog poljaka kada nam se pridružio ,što smo Brni pjevali,kako je to lijepo bilo ali pivu niste nikome opraštali
zašto me netko ne demantira kada se iznosi istina,a ona najviše boli

razbijač
Tek protipkao

Post Postao/la razbijač » 24 ožu 2009, 11:59

kako može voditi ligu i biti sudac ako je suspendiran?
kaj nije to kršenje statuta ili pravilnika?

pa prema ovome kaj piše ekipa ovdje, savez nam radi totalno van svih zakonskih normi...

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola » 24 ožu 2009, 14:08

razbijač je napisao/la:kako može voditi ligu i biti sudac ako je suspendiran?
kaj nije to kršenje statuta ili pravilnika?

pa prema ovome kaj piše ekipa ovdje, savez nam radi totalno van svih zakonskih normi...
Ne bi smio. Kada sudi kaže da on nije sudac,nego operater na računalu. Pitajte karlovačko Mostanje kako su izgubili utakmicu zbog njega,na račun koje je njegov klub ostao u ligi. Svi mi znamo da ne smije suditi,a opet sudi. Nikakve žalbe ne pomažu, a uostalom kome se žaliti? Kao što već rekoh,sve lige Regije Zapad su njegove privatne lige. Svake godine se održava Plenum klubova u Rijeci i klubovi i njihovi predstavnici nikako da skupe hrabrosti da ga smjene.

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa » 24 ožu 2009, 15:26

u zagrebu je gđa snježana, moja kolegica u uredu, voditeljica sve 4 lige koje se održavaju na prostoru regije
ona nije članica niti jednog kluba već dugogodišnja djelatnica u zagrebačkom športu
maksimalno je objektivna i radi sve po propozicijama lige i prema svima je korektna
naš savez je umrežen u kuglačku bazu podataka što joj uvelike pojednostavljuje vođenje lige
najveći problem joj predstavljaju odgode utakmica i traženje novih termina na pretrpanim kuglanama

za one koji ne znaju što je kuglačka baza podataka link na stvaratelja
http://free-bj.t-com.hr/iks/o_uredniku.html
izradio ju je ivan globan i trenutno ju koriste regije sjever, centar i istok
baza je izvrsna, svake godine se dorađuje novitetima i mislim da bi se i regije zapad i jug također trebale čim prije uključiti ne bi li tako imali kompletnu bazu hrvatskog kuglanja

SLAVONAC

Post Postao/la SLAVONAC » 24 ožu 2009, 17:35

Sramotno je sjediti u komisiji za natjecanje, komisiji za molbe, žalbe, sjediti u registracijskoj komisiji biti voditelji liga, pomalo suditi na ligama koje stručno vode, i još usput voditi klub ili dva istih liga. Strašno, ako ti ljudi slučajno umru mi smo u banani. Moramo se pomoliti za njih da nam što duže požive. Njih sigurno nije sramota pa da nema njih gdje bi kuglanje bilo, oni to moraju biti.

Odgovorite