Škola kuglanja

Ovdje možete postaviti pitanje o svemu što vas zanima vezanom uz kuglački sport
Odgovorite
Morski vuk
Nevini

Škola kuglanja

Post Postao/la Morski vuk » 02 lip 2009, 09:52

Koja je najbolja škola kuglanja u Zagrebu?

el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Re: Škola kuglanja

Post Postao/la el'bolanjo » 02 lip 2009, 11:09

Za cure Zagreb Zaboky (javi se administratoru), a za dečke je malo teže odgovorit..zadnjih par godina Centar je imao najviše uspjeha, mladi grmoščaci rade dobro sa Tomljanovićem, a ponikvaši isto tako dobro ,ali na kuglani kojoj je rok trajanja davno istekao, pa su tu malo zakinuti (ova zadnja je iz osobnog iskustva)
......uglavnom se bira po mjestu stanovanja

player4
Tek protipkao

Post Postao/la player4 » 02 lip 2009, 13:08

Kad smo kod škole kuglanja,ja mislim da je Medveščakova daleko najbolja u ovom dijelu Europe,nema natjecanja na kojem Medveščakovi juniori ne osvoje barem poneku medalju (-:

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 02 lip 2009, 13:12

... a ponikvaši isto tako dobro ,ali na kuglani kojoj je rok trajanja davno istekao, pa su tu malo zakinuti (ova zadnja je iz osobnog iskustva)

Lukica, pa valjda znaš da ti kuglana ide u rekonstrukciju...do jeseni će biti najbolja dvostazna kuglana u Europi...s pločama... :P :P :P

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa » 02 lip 2009, 13:27

player4 je napisao/la:Kad smo kod škole kuglanja,ja mislim da je Medveščakova daleko najbolja u ovom dijelu Europe,nema natjecanja na kojem Medveščakovi juniori ne osvoje barem poneku medalju (-:
i sad bi tu trebalo navesti koj primjer jer ovako izgleda kao sprdanje...

'škola kuglanja' u zagrebu ima i svoju definiciju, bavi se djecom do 12 godina i treba ih imati barem 10 za jedno odjeljenje škole kuglanja za koje je moguće dobiti i novce od grada zagreba...

el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la el'bolanjo » 02 lip 2009, 14:26

newform1 je napisao/la:... a ponikvaši isto tako dobro ,ali na kuglani kojoj je rok trajanja davno istekao, pa su tu malo zakinuti (ova zadnja je iz osobnog iskustva)

Lukica, pa valjda znaš da ti kuglana ide u rekonstrukciju...do jeseni će biti najbolja dvostazna kuglana u Europi...s pločama... :P :P :P
NIsu se pohvalili...Alana sam vidio u četvrtak...i kaj ide...Pro-tec, FUNK, Volmer...najbolje bi bilo ftrgnut dve staze iz Dettenheima :P

replika na playera4:
Škola kuglanja u Medveščaku ne postoji još od odlaska Slavice Spajić..ako neznaš tko je to onda nemoj pisat po ovoj temi...Tomljanović je nešto pokušavao, ali to više nije bilo to...trenutno za medveščak u mlađim kategorijama jedinu nastupju sestre Sedlar, koje nisu plod škole medvešćaka, već samo dio jedne sportske, ponajviše kuglačke obitelji.

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 02 lip 2009, 17:07

el'bolanjo je napisao/la:
newform1 je napisao/la:... a ponikvaši isto tako dobro ,ali na kuglani kojoj je rok trajanja davno istekao, pa su tu malo zakinuti (ova zadnja je iz osobnog iskustva)

NIsu se pohvalili...Alana sam vidio u četvrtak...i kaj ide...Pro-tec, FUNK, Volmer...najbolje bi bilo ftrgnut dve staze iz Dettenheima :P

Ha, kolko znam, idu ploče, mislim Funkove, automati ostaju stari ali...i to je nešto...

bugar B
Tek protipkao

Post Postao/la bugar B » 04 vel 2011, 17:44

mi u lepoglavi nemamo školu kuglanja al imamo od 10-15 klinaca od 12 do 14 godina koji dolaze na kuglanu pa se malo igraju i bace po koju kuglu,več im je dosadno u lepoglavi pa bi oni na izlet neki ,kao nekakvu utakmicu druženje s nekim drugim klincima pa me zanima ako ima ko da je zainteresiran !?

Odgovorite