Hrvatski kuglački savez

Natjecanja i novosti iz HKS-a
zeljar
Raspisani lik

Re: Hrvatski kuglački savez

Post Postao/la zeljar » 12 svi 2018, 06:48

U raspisu za održavanje ekipnih prvenstava RH za 2018./2019.godinu piše da ženske ekipe mogu zatražiti da sve svoje utakmice (kao domaćin i kao gost)
igraju isti dan tj. subotu ili nedjelju. Neznam kako je to izvedivo ako jedna ekipa zatraži da sve utakmice igra subotom a druga ekipa nedjeljom (iz iste lige) kada će
te dvije ekipe odigravati svoje utakmice. Mislim da je to neizvedivo.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 12 svi 2018, 08:52

Ni meni to baš nije jasno. :lol: Nije mi jasno kako će se uskladiti raspored u tom slučaju a nije mi jasno ni čemu to uopće. Klubovi si određuju termine za domaćinske utakmice (oni koji mogu, neki ne mogu ni to) a na gostovanje ideš kada domaćin ima termin.
Luko Del Ponte

kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen » 14 svi 2018, 10:40

lukodp je napisao/la:Ni meni to baš nije jasno. :lol: Nije mi jasno kako će se uskladiti raspored u tom slučaju a nije mi jasno ni čemu to uopće. Klubovi si određuju termine za domaćinske utakmice (oni koji mogu, neki ne mogu ni to) a na gostovanje ideš kada domaćin ima termin.
Nisi ti više taj koji postavlja pitanja nego onaj koji odgovara, sad kad si u stručnom savjetu ili kako se to već zove :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 14 svi 2018, 11:03

To je "proizvod" neke druge komisije pa onda moram i ja prvo pitati da bih mogao nekome odgovoriti ;)
Luko Del Ponte

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 14 svi 2018, 11:31

Ja se iskreno nadam da je greška u raspisu... Ako nije, onda je to suludo.

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 14 svi 2018, 15:26

Ma koja greška. Oni ne griješe. Nema teorije.

krcko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la krcko » 07 lip 2018, 19:11

Prijedlozi i izmjene u kuglačkom sportu dogovoreni u Cluju nalaze se u privitku na stranicama kuglaša :lol: Skoro kao i kod nas, iako tamo vidimo što piše. Molim, na iduću sjednicu međunarodnog komiteta poslati mene jer mi se to baš sviđa. Osim toga, za promjenu, garantiram da ću sve prijedloge u najbržem roku predočiti zainteresiranom pučanstvu, a na taj način pomoći Savezu pri prezentaciji tekuće problematike u skladu s mojim mogućnostima (strani jezik) i interesima. Ako sam zakasnio predlažem osnivanje nove komisije npr. informiranje iz sjene :roll:
Pročitajte si.
Konstatiram da mi je zbog tromosti obavještavanja unatoč obveznim video prijenosima i svim novoformiranim komisijama i inim boljitcima uskraćen pravovremeni pripremni period za U-60. :lol:
Malo sam promašio obzirom na gornju temu ali evo ispravio i priznao grešku :lol: Nisam baš za Stručni savjet i informatizaciju :mrgreen: ali novo predloženu komisiju, da.

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa » 08 lip 2018, 09:46

krcko je napisao/la:Prijedlozi i izmjene u kuglačkom sportu dogovoreni u Cluju nalaze se u privitku na stranicama kuglaša :lol: Skoro kao i kod nas, iako tamo vidimo što piše. Molim, na iduću sjednicu međunarodnog komiteta poslati mene jer mi se to baš sviđa. Osim toga, za promjenu, garantiram da ću sve prijedloge u najbržem roku predočiti zainteresiranom pučanstvu, a na taj način pomoći Savezu pri prezentaciji tekuće problematike u skladu s mojim mogućnostima (strani jezik) i interesima. Ako sam zakasnio predlažem osnivanje nove komisije npr. informiranje iz sjene :roll:
Pročitajte si.
Konstatiram da mi je zbog tromosti obavještavanja unatoč obveznim video prijenosima i svim novoformiranim komisijama i inim boljitcima uskraćen pravovremeni pripremni period za U-60. :lol:
Malo sam promašio obzirom na gornju temu ali evo ispravio i priznao grešku :lol: Nisam baš za Stručni savjet i informatizaciju :mrgreen: ali novo predloženu komisiju, da.
http://kuglanje.rs/2018/06/04/iz-pera-b ... asica-200/

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 08 lip 2018, 10:03

Tko zna zna a mi ćemo saznati možda 20** i neke
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 08 lip 2018, 11:25

juniore će ionako morati staviti pod U60 dok će seniori biti U80 ako ovako nastave , glupost - ja bi juniore stavio U18 i poslije seniori . sa 24 godine si već zreli muškarac a ne junior
prebacivanje na 6 i 7 mjesec ? zbog čega? što je bilo loše sa sadašnjim terminom ?

sviđa mi se ovaj masters sistem ali mi nije baš jasno zašto samo za igrače preko 60godina

Odgovorite