Prva HKL - Muški

Natjecanja i novosti iz HKS-a
sasa
Forumsko piskaralo

Re: Prva HKL - Muški

Post by sasa »

Glas razuma wrote: 16 Oct 2020, 10:07
kuglackias wrote: 16 Oct 2020, 09:21 Istina boli?! ne razumijem zašto se ne bi mogao nadati prvom mjestu prije početka sezone? Zašto ne bi smio navijati za svoju ekipu? Zbog čega ne bi mogao ući u svaku utakmicu sa željom za pobjedom? Zašto ne bi smio reći da je staza u BJ neispravna?
Isto tako mogu reći da te razumijem jer ste vi u Velebitu već godinama kanta za napucavanje, bezidejna ekipa koju Zadrani drže u prvoj ligi, viriš godinama Mikcu iz guzice, tko zna kako i na koji način se vrtila priča oko Pavlica, Mikca i Mesića (tebe) oko nabavke staza... ima još puno tvoje istine koja bi se mogla ovdje iznositi ali ne želim dalje poštujući post Covid rehabilitaciju, ponavljam - sretno u terapiji.
E moj Jakove Jakove! To što navijam za Velebit ne znači da virim Mikcu iz dupeta kao ti Dragašu. Inače, ne podnosim ni njega, ni Mesića ni Pavlica koji je igrao kod vas i bio vam je dobar. Jedini koji je vrijedan spomena i koji drži klub je Hrvoje, a dotične si možeš uzet u Zagreb i lizat njih kao i Dragaša.
Sretno i tebi u daljnjem virenju Dragašu iz dupeta i molim te da koristiš masku kad mu ližeš anus jer je ludilo prenosivo preko dupeta!
ovo je daleko od bilo kakvog nivoa komunikacije, 2 tjedna hlađenja za sada, ponovi li se biti će zauvijek
kulen
Tipka sa dve ruke

Post by kulen »

ma nemoj ih na hlađenje, baš su simpatični :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kuglackias
Tipka sa dve ruke

Post by kuglackias »

newform1 wrote: 16 Oct 2020, 11:39
lukodp wrote: 16 Oct 2020, 11:05 Prava konstruktivna rasprava ... :lol:
Znam i ja pisati gluposti na forumu ali kod nekih stvari ipak treba povući ručnu. :oops:
Ti nemaš pojma ko sam ja, ja otprilike znam ko si ti pa ću te izvrijeđati na pasja kola, jer ionako niko nema pojma ko sam ja.

To je logika razgovora ove dvojice gore, na nivou srednjoškolaca koji imaju krizu identiteta.
Ti si baš poznat po tome kao netko tko kada ga se pikne u istinu znaš stati na loptu i normalno komunicirati :lol: ja u gornjem razgovoru nisam stavio u pitanje rezultat utakmice niti na bilo koji način umanjio pobjedu Bjelovara ali postavljam pitanje ispravnosti kuglane, načina na koji pada i je li to normalno i legitimno. Jagiću i Mikcu je to u redu jer je sve po propisima. I hitler je bio legalno izabrani pa je donio neke zakone koji su u to doba bili legitimni. Je li se to pokazalo ispravnim, povijest je pokazala. Uz napomenu da ne uspoređujem nikoga sa hitlerom nego samo komentiram da neki propisi nemaju nikakvog smisla ako u praksi ne funkcioniraju.
Lik me isprovocirao, malo sam je neprimjerenije odreagirao ali znajući tko je nisam previše iznenađen ali i to je dio forumskog misterioznog dopisivanja. Ponekada se pređu granice i zato je tu Saša da nas malo smiri.
zeljko
Tek protipkao

Post by zeljko »

Žalosno je da nema prijenosa sa Grme. Veliki klub, a ne može obični livestream složit!
Orson
Zna gdje su sva slova

Post by Orson »

I kad ga ima, uvjerljivo najgori prijenos u Hrvatskoj. Baš žalosno.
Glas razuma
Tek protipkao

Post by Glas razuma »

Ne znam šta se dogadja sa nama, ali čestitke Bjelovaru na pobjedi. Ne da su nas pobijedili nego su nas pregazili i utakmica uopće nije bila napeta. Još su nastupili bez Vokšana i Teskere. Šteta za njih što imaju korona peh ove sezone, ali mišljenja sam da bi bili konkurentni za drugo mjesto da su kompletni. Ovako će, ako danas dobiju Zadra, bit u borbi za 3 mjesto sa Medvjedima.
A naši pojedini igrači igraju na nivou 2 lige i ako se ne probudimo u drugom dijelu sezone, bojim se da se nećemo spasiti kao prijašnjih sezona.
kobajozg246
Tek protipkao

Post by kobajozg246 »

Glas razuma wrote: 29 Nov 2020, 12:29 Ne znam šta se dogadja sa nama, ali čestitke Bjelovaru na pobjedi. Ne da su nas pobijedili nego su nas pregazili i utakmica uopće nije bila napeta. Još su nastupili bez Vokšana i Teskere. Šteta za njih što imaju korona peh ove sezone, ali mišljenja sam da bi bili konkurentni za drugo mjesto da su kompletni. Ovako će, ako danas dobiju Zadra, bit u borbi za 3 mjesto sa Medvjedima.
A naši pojedini igrači igraju na nivou 2 lige i ako se ne probudimo u drugom dijelu sezone, bojim se da se nećemo spasiti kao prijašnjih sezona.
Tvoj klub je primjer kako će svi klubovi koji se ne bave mladima završiti... Draže vam je za pojačanje uzeti, uz dužno poštovanje igračima, Šebalja i Lulića umjesto nekog solidnog juniora s kojim bi se radilo i napredovalo.
pjetao
Tek protipkao

Post by pjetao »

Ti GLAS RAZUMA i drugi dusebriznici vodite brigu o drugima i sebi a ne o Velebitu, jer Velebit je institucija za Vas, a bit cemo jos jaci narednih godina, ali bez Vas sigurno nekih pojedinaca
B.S.
Nevini

Post by B.S. »

Pozdrav svima
dugo me nije bilo na ovom forumu, tek u počecima. Često neka dobra rasprava krene u nedobrom smjeru, pa nema smisla diskutirati.
Pjetao, slažem se s tobom u cijelosti. Uvijek je najlakše komentirati i pokušati udjeliti savjet. Ne smije se nikome zamjeriti.
Mi ćemo biti još jači. Sada igramo tako da ni nama nije za gledat. Nije nam lako. Još se igra.
A što se tiče mladih. To je problem svih sportova. Danas se tim mladima neda ni smeće baciti, a kamoli da kvalitetno provode vrijeme u nekoj sportskoj udruzi. Mladi i sport je tema za sebe.

Sve dobro želim
Branko
Orson
Zna gdje su sva slova

Post by Orson »

Koji užas od prijenosa iz Kranjčevićeve. Dva se mjeseca nije igralo, moglo se to složiti. :roll:
Post Reply