Prva HKL - Muški

Natjecanja i novosti iz HKS-a
kuglackias
Tipka sa dve ruke

Re: Prva HKL - Muški

Post by kuglackias »

lukodp wrote: 24 Sep 2020, 12:46 HKS je preporučio nošenje zaštitnih maski za sve osim za igrače dok nastupaju. Što bi značilo da nikakvih sankcija ne može biti prema nikomu od strane HKS-a vezano uz nošenje ili ne nošenja zaštitnih maski tijekom utakmica.
ALI ... :mrgreen:
Stožer civilne zaštite Zagrebačke županije donio je ODLUKU o OBVEZNOM nošenju maski na svim javnim okupljanjima (uključivši i sportska natjecanja) u zatvorenom. https://civilna-zastita.gov.hr/UserDocs ... 092020.pdf
Organizator ligaških utakmica je klub domaćin i eventualne kazne idu klubu i odgovornim osobama u klubu. Ne sucu ili HKS-u ...
Pa vi sad sami odlučite kako ćete i što ćete.
To se ne odnosi na grad Zagreb.
lukodp
Forumsko piskaralo

Post by lukodp »

Ne, ne odnosi se (mislio sam da pričamo o Zaprešiću). Ali nije ni bitno. Sve ostalo stoji što sam napisao.
Luko Del Ponte
Nikola
Raspisani lik

Post by Nikola »

lukodp wrote: 24 Sep 2020, 19:32 Ne, ne odnosi se (mislio sam da pričamo o Zaprešiću). Ali nije ni bitno. Sve ostalo stoji što sam napisao.
Cijenim sto se jos trudis. Citanje s razumijevanjem se ovdje slabo koristi. Ja sam odustao.. :lol: :lol: :lol:
Tomica
Nevini

Post by Tomica »

Gledajući prva tri kola vidi se razlika Mertojaka nad svima.Forma im je jako dobra ,a to su potvrdili kad su razmontirali Zaprešić,koji je oćito u velikim problemima jer igra u gostima im je u rangu prosječne ekipe.Izuzev Maneva,donekle Mance i iznenađujuče Boca sve drugo je u rangu ekipe koja se bori za opstanak.Fridl izgleda kao drugoligaš,Galića neču ni komentirat to je bolje nekomentirat 112 set 7 promašaja,5 za redom na jedan čunj ,242 u 60 za igrača koji je doveden kao pojačanje je užas ,Bolanča van forme totalno i to je zabrinjavajuče za Zaprešić jer će im i europa biti upitna.Očito kod njih nešto neštima i u velkiom su padu i to je šteta za prvenstvo.Borba za europu će biti jako zanimljiva odlučivat će poeni.Borba za opstanak Velebit,Željo i Poštar ,po meni Novska ima velika 4 boda i izvući će se.Najmanje šanse ima Velebit,pa Željo pa poštar.
kulen
Tipka sa dve ruke

Post by kulen »

Kakva je ovo liga. Netko se opasno sprda, igrači Velebita u Zadru ispod 500, jedan čak 404 a odigrao sve staze. :lol:
Orson
Zna gdje su sva slova

Post by Orson »

Vjerojatno igrači u karanteni, zato je bila odgođena utakmica prošloga kola s Bjelovarom. Ovo im se vjerojatno nije isplatilo odgađati jer ionako nisu računali na bodove. Ako ne bude većeg cirkusa s koronom, mogla bi biti vrlo zanimljiva sezona jer su ekipe izjednačene.
kuglackias
Tipka sa dve ruke

Post by kuglackias »

Do kada će se trpiti suci i njihovo domaćinsko suđenje u Bjelovaru? Gdje je kraj tome? Ne samo to nego i neispravna kuglana, sada više nisu problem daske položnice nego tolerancija na konstantno vraćanje čunjeva. Kamo to vodi? Ne upirem prstom u kuglače Bjelovara nego u nadležne institucije koje to toleriraju, sudačku organizaciju i HKS.
Glas razuma
Tek protipkao

Post by Glas razuma »

kuglackias wrote: 12 Oct 2020, 08:36 Do kada će se trpiti suci i njihovo domaćinsko suđenje u Bjelovaru? Gdje je kraj tome? Ne samo to nego i neispravna kuglana, sada više nisu problem daske položnice nego tolerancija na konstantno vraćanje čunjeva. Kamo to vodi? Ne upirem prstom u kuglače Bjelovara nego u nadležne institucije koje to toleriraju, sudačku organizaciju i HKS.
Ajde ne seri kad ti tako moram reći! Hvala ekipama za odličnu utakmicu u sub i ugodno popodne pred livestreamom. Vraćanje čunjeva? Pogledaj koliko se čunjeva vratilo i palo je devetki vama, pogotovo Tonković i Kujundžiću, a koliko igračima Bjelovara? Još i njihovom onom zadnjem što jako baca nešto i padne, ali vama je padalo puno više. Hoćeš reći da se kod nas u Otočcu ne vraća? Na Grmoščici? Pa na Poljudu se počelo vraćati. Uvijek se ima pravo ljutiti onaj tko izgubi i sve mu smeta. Sudci, kuglana, vraćanje...budi iskren i nemate ekipu za borbu za prvaka i velika točka!!!! Sad kad se Kasumović vratio Bjelovaru i sa ovakvim malim Masnim, Bjelovar mi se čini najozbiljniji kandidat za drugo mjesto. Vi sa igračima kalibra Madjar, Mrki i Matić nemate šanse ući u borbu za drugo mjesto. Zadnjih 30 kugli u Bjelovaru Mrki i Matić samo gledaju kako mali Masni igra. Pa mali vas je sam pobjedio! Možda sam pristran jer se sjećam starog Masnog kako je nekad kuglao kao šesti igrač, a gledam sad malog, i tvrdim da je mali Masni naš najjači šesti igrač, uz Kovača!
Vidim da netko komentira moje Ličane. Šta si mislio, tko će igrati kad su nam 2 igrača imala Covid, a 2 bila u samoizolaciji?! 2 tjedna nikud iz kuće i da igraju? Još u Zadru gdje će svaka ekipa, osim Mertojaka, izgubiti? Prošli smo ovo kolo i okrećemo se Grmoščici gdje je pobjeda potrebna za mirniji nastavak sezone.
kuglackias
Tipka sa dve ruke

Post by kuglackias »

Jedan krasan proizvod roditelja, svaka im čast na Glasu razuma.
Lako je biti dobar zadnji na neispravnoj kuglani i kao takav uz pristrane suce uz dodatne čunjeve biti čak i prvak. Ako je tebi to ok, onda si uzmi pod ruku Mesića i ekipu Mikčevih ulizica i lagano u Bjelovar na rakijicu. Tamo uz podršku HKS i sudačke komisije koja im već godinama gleda kroz prste provode samovolju iz neispravnu kuglanu, domaćinsko suđenje i bezobraznu i nesportsku publiku.
Lijep primjer djeci i svima onima koji na pošten i težak način dolaze do rezultata.
Glas razuma
Tek protipkao

Post by Glas razuma »

kuglackias wrote: 12 Oct 2020, 10:11 Jedan krasan proizvod roditelja, svaka im čast na Glasu razuma.
Lako je biti dobar zadnji na neispravnoj kuglani i kao takav uz pristrane suce uz dodatne čunjeve biti čak i prvak. Ako je tebi to ok, onda si uzmi pod ruku Mesića i ekipu Mikčevih ulizica i lagano u Bjelovar na rakijicu. Tamo uz podršku HKS i sudačke komisije koja im već godinama gleda kroz prste provode samovolju iz neispravnu kuglanu, domaćinsko suđenje i bezobraznu i nesportsku publiku.
Lijep primjer djeci i svima onima koji na pošten i težak način dolaze do rezultata.
Je, a oličenje kluba i kuglane je kod Dragaša! Zimi je vani -12, a na kuglani -17 stupnjeva...ili kad Dragaš počne sa svojim ispadima i to je ok? Ili Džaja koji misli da je najpametniji, a ljudi se sprdaju iz njega. Bolje se pokrijte po ušima i šutite. I onaj tko izgubi ima pravo da bude ljut i da mu sve smeta.
Post Reply