Hrvatski kuglački savez

Natjecanja i novosti iz HKS-a
Glas razuma
Zna gdje su sva slova

Re: Hrvatski kuglački savez

Post by Glas razuma »

Gledam ovaj glupi prijedlog za nastavak sezone. Oni bi još i kup igrali u 6 mjesecu i to krajem...e nek vam je sa kuglačka federacija metnula da je zadnji vikend u 6 mjesecu final Four lige prvaka pa da se ne može igrat ništa. Pa dokle više Mikac, Mesić, Globan, Del Ponte i slični?!?! Zaključite ovu sezonu i na odmor svi. Ja znam da se Mikcu kugla radi stipendija da može zadržati najbolje igračice, ali čovječe, dosta je bilo više tog tvog terora, a i tvojih poslušnika. Premda, siguran sam da ćete ti i tvoja svita složit da se kugla i u 7 i 8 mjesecu jer to budete opravdali da vidite u kakvom su stanju reprezentativci za svjetsko.
fizzo
Tipka sa dve ruke

Post by fizzo »

Glas razuma wrote: 27 Apr 2021, 15:26 Gledam ovaj glupi prijedlog za nastavak sezone. Oni bi još i kup igrali u 6 mjesecu i to krajem...e nek vam je sa kuglačka federacija metnula da je zadnji vikend u 6 mjesecu final Four lige prvaka pa da se ne može igrat ništa. Pa dokle više Mikac, Mesić, Globan, Del Ponte i slični?!?! Zaključite ovu sezonu i na odmor svi. Ja znam da se Mikcu kugla radi stipendija da može zadržati najbolje igračice, ali čovječe, dosta je bilo više tog tvog terora, a i tvojih poslušnika. Premda, siguran sam da ćete ti i tvoja svita složit da se kugla i u 7 i 8 mjesecu jer to budete opravdali da vidite u kakvom su stanju reprezentativci za svjetsko.
Ne vjerujem da bude se kuglalo više ove sezone, to je i jasno iz plana D budući da se ne trenira.
cezar
Forumsko piskaralo

Post by cezar »

Rekla mi povjerljiva osoba (iz stranke) da nam sutra IO kroji sezonu :o
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post by Krunoslav »

cezar wrote: 27 Apr 2021, 18:33 Rekla mi povjerljiva osoba (iz stranke) da nam sutra IO kroji sezonu :o
To je ravno godinu dana od mog posta da proglase prvake drugih, trećih i ostalih liga :oops:
lukodp
Forumsko piskaralo

Post by lukodp »

Glas razuma wrote: 27 Apr 2021, 15:26 Gledam ovaj glupi prijedlog za nastavak sezone. Oni bi još i kup igrali u 6 mjesecu i to krajem...e nek vam je sa kuglačka federacija metnula da je zadnji vikend u 6 mjesecu final Four lige prvaka pa da se ne može igrat ništa. Pa dokle više Mikac, Mesić, Globan, Del Ponte i slični?!?! Zaključite ovu sezonu i na odmor svi. Ja znam da se Mikcu kugla radi stipendija da može zadržati najbolje igračice, ali čovječe, dosta je bilo više tog tvog terora, a i tvojih poslušnika. Premda, siguran sam da ćete ti i tvoja svita složit da se kugla i u 7 i 8 mjesecu jer to budete opravdali da vidite u kakvom su stanju reprezentativci za svjetsko.
Mene ne prozivaj. Osobno nisam za nikakvo igranje kupa jer to u ovim uvjetima nema smisla. Osim možda ove priče sa "stipendijama" koje eventualno vidim kao neki razlog forsiranja kupa mjesec i kusur nakon završetka prvenstva (mislim na 1.HKL).
Btw. Ako vam smetaju neki ljudi u HKSu, promijenite ih... Nije to nikakav problem. Jedino ako drugi ne dijele vaše mišljenje, onda bi mogao biti problem :lol:
Luko Del Ponte
patak
Zna gdje su sva slova

Post by patak »

Jel moze netko pojasnit ovu odluku i sta to znaci za 1hkl ? dali su novska i velebit ispali ili ne ?
i ako da, dali to znaci da ce se iduce sezone prva liga igrat samo s 8 klubova obzirom da nitko ne ulazi jer se prekida 1b liga?
lukodp
Forumsko piskaralo

Post by lukodp »

Ispadaju.
Igraju se kvalifikacije...
Samo skupština mora potvrditi, i HOO i MTiS.
Skupština je ovaj vikend (elektronska) tako da će u ponedjeljak vjerojatno objaviti detalje za lige.
Luko Del Ponte
pravda i nepravda
Zna gdje su sva slova

Post by pravda i nepravda »

A zašto HKS ne objavi na koji način se namjerava popuniti prva liga sa klubovima iz 1B lige u muškim ligama i sa klubovima iz 2. lige u ženskim ligama. Ili je to državna tajna dok se ne održi Skupština HKS-a.
Neron
Tipka sa dve ruke

Post by Neron »

Više od 50 posto utakmica u nižim ligama nije odigrano, pa me zanima na koji način bi netko iz 3 u 2 ligu ili iz 1b u 1 ligu a teoretski da je prvenstvo regularno i 7 na tablici može biti prvak svoje lige. Ovo je nakarada i baš me živo zanima što će mozgovi u savezu izmisliti. A da se kugla do kolovoza mislim da nema smisla. Jasno je što se treba napraviti ali veći interesi su u pitanju.
Glas razuma
Zna gdje su sva slova

Post by Glas razuma »

Neron wrote: 30 Apr 2021, 12:31 Više od 50 posto utakmica u nižim ligama nije odigrano, pa me zanima na koji način bi netko iz 3 u 2 ligu ili iz 1b u 1 ligu a teoretski da je prvenstvo regularno i 7 na tablici može biti prvak svoje lige. Ovo je nakarada i baš me živo zanima što će mozgovi u savezu izmisliti. A da se kugla do kolovoza mislim da nema smisla. Jasno je što se treba napraviti ali veći interesi su u pitanju.
Kad su u pitanju stipendije za "šefove" cure, da Osijek opet udje u prvu ligu, a naš donedavni neprijatelj saveza Julio kmeči i moli da opet udje, premda je sad tih i sklupčan u neku rupu,da dizači ruku dobiju žderat i koju kunu, sve je regularno, nažalost...
Post Reply