Kriteriji za izbor reprezentacije

Rezultati i ostale vijesti
Rospija
Nevini

Re: Kriteriji za izbor reprezentacije

Post by Rospija »

duple dame wrote: 13 Jul 2021, 15:46 čujem da je stigao popis juiora i juniorki.
kod juniora nema iznenađenja, kod juniorki me malo veliki stožer izbora reprezentacije ipak iznenadio. navodno nema sinković i neralić. potpuno opravdano, primjer da ti ne mora pisati "mlaka" na leđima, može i "admiral", "zagreb", "rijeka". Smuđ treba poraditi, Juričićke uredne, Bosak nije igrala pa neznamo, Miljković isto, Cindrić isto. Klara standardna. Bakran i Požega uredni, Griva će stisnut, Šušnjar i Boc isto. Tutnjević i Božičević dobri. Ima nade za hrvatsku himnu 8-) 8-)
Ja sam uvjerena da bi se sa ovom ekipom juniora mogla očekivati hrvatska himna . Dečki su odradili odličan posao na Grmoščici prošli vikend . A mislim da bi ekipa U18 mogla ovo svjetsko izvući medalje . Mali Robert je rasturao na Grmi a nemojmo zaboraviti i na Amelu Nicole iz Admirala cura dobro kugla i ima konstantu. Bit će ovo zanimljivo svjetsko u svim kategorijama
kobajozg246
Tek protipkao

Post by kobajozg246 »

Rospija wrote: 15 Jul 2021, 14:33
duple dame wrote: 13 Jul 2021, 15:46 čujem da je stigao popis juiora i juniorki.
kod juniora nema iznenađenja, kod juniorki me malo veliki stožer izbora reprezentacije ipak iznenadio. navodno nema sinković i neralić. potpuno opravdano, primjer da ti ne mora pisati "mlaka" na leđima, može i "admiral", "zagreb", "rijeka". Smuđ treba poraditi, Juričićke uredne, Bosak nije igrala pa neznamo, Miljković isto, Cindrić isto. Klara standardna. Bakran i Požega uredni, Griva će stisnut, Šušnjar i Boc isto. Tutnjević i Božičević dobri. Ima nade za hrvatsku himnu 8-) 8-)
Ja sam uvjerena da bi se sa ovom ekipom juniora mogla očekivati hrvatska himna . Dečki su odradili odličan posao na Grmoščici prošli vikend . A mislim da bi ekipa U18 mogla ovo svjetsko izvući medalje . Mali Robert je rasturao na Grmi a nemojmo zaboraviti i na Amelu Nicole iz Admirala cura dobro kugla i ima konstantu. Bit će ovo zanimljivo svjetsko u svim kategorijama
Ovo je najjača U18 reprezentacija od 2015., moglo bi past ekipno zlato, a bome i pojedinačno ne gine ako "favoriti" ispune očekivanja.
Rospija
Nevini

Post by Rospija »

kobajozg246 wrote: 15 Jul 2021, 18:05
Rospija wrote: 15 Jul 2021, 14:33
Ovo je najjača U18 reprezentacija od 2015., moglo bi past ekipno zlato, a bome i pojedinačno ne gine ako "favoriti" ispune očekivanja.
Slažem se u potpunosti. Navodno su ovaj vikend bili na pripremama. Tako da mislim da ćemo uskoro imati konačan popis reprezentativaca. U svakom slučaju očekujem medalje sa ovog svjetskog iako se igra na škart kuglanama koje su ustvari prednost našima jer na žalost realnost je da dosta naših kuglana su baš škartne .
kobajozg246
Tek protipkao

Post by kobajozg246 »

Može li mi netko objasniti što Matija Tutnjević radi na širem popisu seniora?
Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post by Krunoslav »

kobajozg246 wrote: 04 Oct 2021, 16:29 Može li mi netko objasniti što Matija Tutnjević radi na širem popisu seniora?
A gdje se može vidjeti popis?
cezar
Forumsko piskaralo

Post by cezar »

Popis svih prijavljenih reprezentativaca možeš naći na novim službenim stranicama WNBA
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
Post Reply