Prva HKL - Muški

Natjecanja i novosti iz HKS-a
Kegelmaniac
Raspisani lik

Re: Prva HKL - Muški

Post by Kegelmaniac »

cezar wrote: 15 Sep 2021, 12:36
Orson wrote: 13 Sep 2021, 11:02 Srušio 700 na bjelovarskom groblju od kuglane i to je to, treba mlađima dati priliku. :D
Stalno slušam kuglana u Bjelovaru groblje. Možda je bila ali sada nakon rekonstrukcije odlična (možda zato što sam odigrao dobro na veteranima :lol:) pa me ne čudi što je Košutić srušio 700.
Nije nikada bila groblje, kuglana je bila fantastična pa su išli u rekonstrukciju ispravne i odlične kuglane kao što se to vidjelo na njihovim slikama na fejsu.
kulen
Tipka sa dve ruke

Post by kulen »

Sad ćemo vidjeti kako će tamo igrati ove silne strane prinove .... ;) ;) ;)
igrač desne buže
Zna gdje su sva slova

Post by igrač desne buže »

Nekako mi se čini da nakon 3 kola i pokazane igre Rijeka i Medveščak ispadaju
zeko
Zna gdje su sva slova

Post by zeko »

1 2 3 ispali
imam drage prijatelje u tom klubu ali mi je drago kaj će ispasti zbog Jele i starog koji su od te kuglane napravili najgoru kuglanu u Zagrebu
nekada je bilo gušt doći na gemišt, baciti koju kuglu za piće, odigrati tekmu a sada mi je muka kad moram kod njih
julio
Raspisani lik

Post by julio »

kako to da je totić igrao utakmicu u splitu ? ravnić gašparini je pozitivna na koronu a svi zajedno su se vozili u autobusu
po tome je on trebao biti u samoizolaciji jer jedini nije cijepljen
što kažu nadležne institucije? tko je ovdje zakazo ? da li je on svjesno kršio postojeće epidemiološke mjere u opasnost stavio svoje suigrače i ekipu iz čakovca ?
Glas razuma
Zna gdje su sva slova

Post by Glas razuma »

julio wrote: 10 Nov 2021, 08:43 kako to da je totić igrao utakmicu u splitu ? ravnić gašparini je pozitivna na koronu a svi zajedno su se vozili u autobusu
po tome je on trebao biti u samoizolaciji jer jedini nije cijepljen
što kažu nadležne institucije? tko je ovdje zakazo ? da li je on svjesno kršio postojeće epidemiološke mjere u opasnost stavio svoje suigrače i ekipu iz čakovca ?
Mertojak je postao ista ekipa kao i vodstvo saveza, nažalost. Pojedinci su odbijali igrati za reprezentaciju radi novog "Hrvata", onda im se gurnula koja kuna u džep i naglo su promijenili mišljenje i zavoljeli ga. Što misliš da će biti išta i od ovoga? Neće. Sve je to ista bagra na čelu sa Mikcem. Da li su šta napravili kad se Alen slikao sa tri prsta? Nisu. Da li će ovdje šta napraviti? Neće. Nažalost, ovo naše kuglanje postaje sve veća močvara i sve je više beskičmenjaka, a Mertojak sve više počinje ličiti na cirkus, a ne na ekipu.
kulen
Tipka sa dve ruke

Post by kulen »

a jes ti gospe ti protiv splita ... i ajduka...i mertojaka .. i totića.... autobus "ko to tamo peva..."
Post Reply